top of page
E52D5233-649F-4A57-89F9-F86DB7937590.jpeg

Diyet Programları

İster Adana'da diyet merkezimizde bir yüz yüze diyet randevusu alarak , ister bulunduğun her yerden katılabileceğin online diyet sistemimiz ile başlayarak hedeflerinize giden ilk adımınızı hemen atın.

Kişiye Özel Diyet Danışmanlığı

Sağlığınız yaşamınızda temel bir öncelik olmalıdır, bu yüzden motivasyonunuzun değişkenlikler içerisinde kaybolmasına izin vermeyin. Kilo vermek veya yönetmek istiyorsanız, Diyetisyen Esra Abut' un size yardımcı olabileceği birçok diyet metodu var. Aşağıdaki diyet programlarımızı ve beslenme tedavilerimizi inceleyin ve herhangi bir sorunuz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Diyet Programları: Classes

Çocuklarda Beslenme

Çocuklarda Beslenme Adana

Sağlık sorunlarımızın ve kilo problemlerimizin kökenine indiğimizde çoğunlukla karşımıza çocukluk çağı alışkanlıklarımız ve beslenme kültürümüz çıkıyor. Bu yüzden doğru beslenme alışkanlıkları kazanmak ve bu konuda bilinçlenmek sağlığımız için yapacağımız en büyük yatırımlardan biri. Bu programda hedefimiz çocuğumuza, hayatı boyunca sürdürebileceği, sağlığını koruyacak bir beslenme bilinci aşılamak ve beslenmesini yönetebileceği bir beslenme eğitimi vermek ve kilo alma- kilo verme sürecini gelişimine destek olarak, keyifle uygulayabileceği bir programı birlikte sürdürmek.

Gebelikte Beslenme

Gebelikte Beslenme

Sağlıklı bir gebelik süreci geçirmen sadece bebeğin için değil, senin sağlığın için de çok önemli. Öncelikle tahlillerin ve sağlık durumun göz önünde bulundurularak, bebeğin gelişimi ve anne sağlığı takip edilerek her hafta değişebilecek ihtiyaç ve isteklerinle birlikte sana özel beslenme programı ve önerilerin gebelik süren boyunca seninle olacak.

Kilo Alma Programı

Kilo Alma Programı

Bazen genetik yatkınlığın, bazen hayat koşulları, psikolojik faktörler, bazen sağlık durumun, bazen ise beslenme alışkanlıkların ve iştah durumunla vücut ağırlığın sağlık sınırımızın altında kalabilir. Bu durum da en az yüksek vücut ağırlığı kadar önemli bir durumdur. Beslenme sorunlarını, sağlık durumu ve tahllilerini değerlendirip, vücut analizinle birlikte gerçekçi bir ortak bir hedefle programımıza başlıyoruz. Seni sağlıklı vücut ağırlığına kavuşturana kadar birlikteyiz.

Emzirme ve Beslenme

Emzirme  Döneminde Beslenme

Amacımız bu süreci hem senin hem bebeğin için en sağlıklı, en keyifli ve konforlu şekilde sürdümeni sağlamak. Analizlerimiz ve muayeneminiz sonrasında, sütünü ve kalitesini arttıracak sana özel bir beslenme modeli ve menüsü hazırlıyoruz. Bu beslenme modeli ile birlikte, kilo kontrolünde bizim yönetimimizde olacak.

Hastalıklarda Beslenme ve Diyet Tedavisi

Hastalıklarda Beslenme

Hastalıklardan korunma ve tedavide beslenme alışkanlıkları ve vücut ağırlığı çok önemli rol oynar. Doktor tanısı, ayrıntılı kan tahlilerin ve analizlerinle birlikte, mevcut beslenme modelini değerlendirip, hastalık oluşumunu ve sürecini etkileyen alışkanlıklarını konuşup, sana özel hazırlanan beslenme programınla birlikte kilo kontrolünü de sağlayarak tedavi sürecine destek oluyoruz.

Beslenme Eğitimi

Beslenme Eğitimi

Kilo verme veya kilo alma problemin olmayabilir, ancak yine de bedenini sağlıklı hissetmiyorsan, gün içerisinde enerjin yeterli gelmiyorsa, sabahları uyanmakta zorluk çekiyorsan, çok sık hastalanıyorsan, cilt problemlerin varsa bir sağlıklı beslenme eğitimine ihtiyacın var demektir. Unutma ki bedenin tükettiğin besinlerden oluşuyor.

Kurumsal Beslenme

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı beslenme tercihleri, sağlığımızı korumanın ve yaşam kalitemizi arttırmanın yanında, çalışma ortamında motivasyon ve verimliliğimizde çok büyük rol oynar. Şirket içerisinde hem kendi beslenme yönetiminizi yapamıyor hem de çalışanlarınızı sürekli enerjisiz, isteksiz ve performanslarında düşme görüyorsanız kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetimiz siz ve çalışanlarınız için özel bir yatırım olacak. Bu program, çalışanların kilo yönetimi, sağlıklı menü planlama ve menü seçimi ve yılda iki defa seminer ve sağlıklı beslenme eğitimini kapsar.

Online Diyet

Online Diyetisyen

Yan yana gelemiyorsak da, yüz yüze muayene ve kontrol diyet sistemimizi, görüntülü arama ve Whatsapp desteğimizle uygulayarak seni hedeflerine ulaştırmamız mümkün. Desteğe ihtiyaç duyduğun ve zorlandığın her an yanındayız.

Yüz Yüze Diyet

Bio Empedans Analizi - Diyetisyen Adana.jpg

Detaylı kan tahlilin, vücudunu tanıyacağımız bio empedans analizin ve en önemlisi, yaşam tarzını, beslenme kültürünü, seni kilo ve sağlık problemlerine iten nedenleri konuşacağımız sana özel sürdürülebilir bir beslenme modeli ve menüsü oluşturacağımız bir saatlik ilk görüşmemizden sonra, 7-10 günlük periyodlarla yapacağımız görüşmelerle ve diyeti kısa süreli yapılan kısıtlı listerler olmaktan çıkarıp keyifle hedefimize ulaşacağız.

Size en çok hangi diyet programınızın fayda sağlayacağını öğrenmek ve randevunuzu ayırmak için bizimle iletişime geçin.

bottom of page