top of page
Diyetisyen Esra Abut ile Beslenem Eğitimi ve Diyet Danışşmanlığı

Diyetisyen Esra ABUT

Adana'nın Butik ve Kapsamlı Diyet Merkezi

Adana'da Süleyman Demirel Bulvarında Wes Yaşam Kulübü, Beslenme ve Diyetetik alanında deneyimli Kurucu Diyetisyeni Esra Abut, danışanlarımızın sağlıklarını korumak ve hastalıklarını modern, profesyonel ekipmanları ile muayene, tetkik, ve beslenme tedavisi hizmetlerini, dünya standartlarında kişiye özel, sürdürülebilir ve bütünsel yaklaşımlarla gerçekleştiriyor.
Genetik hastalıklarda beslenme tedavisinden kişiye özel diyetlere, hamilelikte ve emzirme döneminde beslenmeden, obezitede beslenmeye, her yaş grubu için beslenme eğitimi ve diyet danışmanlığı hizmetlerini sınırlı sayıda danışanları için butik prensipler ile çalışıyor

Hizmetlerimiz

Diyet merkezimizde Diyetisyen Esra Abut danışmanlığında beslenme tedavisi ile

hayatınızı değiştirmek sandığınızdan daha kolay.

Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığımızda 
Kişiye özel bir beslenme planları hazırlayan Diyetisyenimiz çocuklarda ve yetişkinlerde, gebelikte ve emzirme döneminde, yüz yüze ya da online diyet danışmanlıkları ile kişisel besin ihtiyaçlarını öğreterek kalıcı beslenme alışkanlıklarının iyileştirilmesi, zayıflama, kilo alma, ve diğer beslenme tedavileri sağlamaktadır.

Diyetisyen Esra Abut ile Onlin e Diyet.JPG
Diyetisyen Esra ABUT.JPG
wesww.JPG
Online
Diyet

Diyet programınız için kapsamlı muayene ve haftalık diyet kontrollerini her hafta online platformlarda buluşacağız

Yüz yüze
Diyet 

Diyet programınız için kapsamlı muayene ve haftalık diyet kontrollerini her hafta Çukurova Adana'daki diyet merkezimizde buluşacağız.

Kurumsal Beslenme

Profesyonellerce hazırlanmış beslenme planları çalışanlarınızın sağlığına ve performansına pozitif etkileri çok yüksektir.

Diyet merkezimizde ilk muayenemizde hasta hakkında en kapsamlı değerlendirme için Bio Empedans Analizlerinde en güncel teknolojilerden biri olan Tanita M780 MA 6 farklı bölgenin kesin ve bilimsel vücut analizi yaparak

Ağırlık, Vücut Kitle İndeksi(BMI), Bazal Metabolizma Hızı, Vücut Yağı, Vücut Yağı Kütlesi, Kas Kütlesi, Vücut Sıvısı, Toplam Vücut Sıvı Kütlesi(TBW) ve Hücre Dışı Sıvı (ECW), Hücre İçi Sıvı (ICW) Ödem (ECW/TBW), Kemik Mineral, , Metabolizma Yaşı, Hedef Kilo Kontrolü, İç yağlanma, bel ve kalça Oranı  ölçümü yapılmaktadır.

 

Kan değerleri değerlendirmesi ve kişinin kişisel özellikleri yaşam koşullarını da içeren değerlendirme ile kişiye özel en ideal beslenme planı ve tadavisi düzenli olarak 7 günlük periyotlarla yapılmaktadır. Hedef kiloya ulaşan danışanlarımız son olarak 4 seanslık koruma dönemini tamamlayarak kalıcı kilo kontrolünü kazanırlar.

Yüz yüze Diyet_edited.jpg

Görüşler

Sevgül K.

Esra Hanım sayesinde aç kalmadan, Türk mutfak alışkanlııklarına uygun beslenerek , karantinaya strese rağmen 8 kg verdim. Tane tane anlatarak kafamdaki her soruyu yanıtladığı, motivasyonumun azaldığı zamanlarda vazgeçmediği, güzel tarifleri, yumuşacık sesiyle sıcacık sohbeti için teşekkür ederim.
Bir hekim olarak Esra hanımdan destek almak bana çok iyi geldi ve sağlıklı beslenmek için desteğe ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim...

Ön Görüşme.jpg

Diyetisyen Esra Abut ile

   Hemen diyete başlamak için en az 10 sebep   

Bağırsak-sindirim sisteminizin sağlığını sağlayarak rahat edin.

Detoks ve doğru beslenme ile daha sağlıklı, temiz ve parlak bir cilt elde edin.

Gün içinde enerjinizi artırın ve odaklanın.

Sağlıklı beslenmeyi, doğru beslenmeyi ve hangi takviyeleri almanız gerektiğini anlayın.

 Beslenme ve egzersiz rutinleri kazanarak ev ve  iş yaşamınızda daha üretken olun.

Kan şekerinizi dengeleyerek istek, açlık ve ruh hali değişimlerini kontrol etmeyi öğrenin.

Gece boyunca daha rahat uyuyun.

Sağlıklı yaşam hakkındaki hurafeleri ve gerçekleri sizin özelinizde öğrenin.

Raf ömürlerine kadar planlanmış alışveriş listelerimizle market faturanızdan tasarruf edin.

Başarılı olmanızı isteyen beslenme mücadelesine katılan benzer düşünen kişilerle bağlantı kurun.

Sağlık ve güzellik beslenme ile başlar. Siz de sağlıklı yaşam için bize katılın.

Beslenme danışmanlığı ve diğer tüm hizmetlerimizde sağlığınızı ve formunuzu etkileyen tüm faktörleri değerlendirir ve bir çözüm planı hazırlarız.

Sokrates

Çünkü bütün iyi olmadıkça parça asla iyi olamaz."

Konum

İhtiyaç ve hedeflerinizi yazın birlikte neler yapabileceğimizi değerlendirelim.

05065691199

Teşekkürler

bottom of page