top of page

Diyetisyen

Esra Abut

Bireysel ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Online ve Yüz Yüze Diyet Danışmanlığı

Diyetisyen Esra ABUT.JPG

Merhaba

Ankara Gazi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümümün mesleğimdeki eğitim ayrıcalıkları, stajlarım ve deneyimlerim ile  Adana'da Wes Yaşam'da eğitmenlerimle birlikte hem kulüp üyelerimin hem de özel danışanlarımın aktif yaşam ihtiyaçları için egzersizlerini de takip ederek beslenme eğitimi ve diyet danışmanlığı hizmeti veriyorum.

2008  yılında Diyetisyenlik mesleğini keşfettiğim an başladı bu mesleğe olan heyecanım ve bu alanda Türkiye'nin en iyi okullarından biri olan Gazi Üniversitesinin verdiği mesleki ayrıcalıkları ile mezun oldum. Mezuniyetime kadar klinik, poliklinik ve kurum mutfak stajlarım ile mesleğimin her yönünü ayrı ayrı tecrübe ettim. En çok sizlere yeterli ve dengeli beslenmeyi anlatmayı, sağlıklı beslenmeyi sürdürülebilir yaşam tarzı haline getirmeyi, hayatınızı nasıl iyileştirebileceğinizi öğretmeyi sevdim.

   2014' te mezuniyetimden sonra Bireysel Beslenme Danışmanlığı ve özel bir Egzersiz ve Diyet Merkezinde danışmanlık yaptım.


Daha kapsamlı hizmet verebilmek, beslenme konusundaki farkındalığınızı arttırmak ve başardığınızda gözlerinizdeki mutluluğa daha yakından şahit olabilmek için 2016 yılında itibaren

WES YAŞAM 'da çalışmalarımı sürdürüyorum.

Profesyonelce hazırlanmamış her liste sağlık zaman ve motivasyon kaybına sebep olur bu yüzden danışanlarım için mutlaka bilimsel kaynak ve yöntemlerle,  yaşam koşullarına ve kişisel özelliklerine en uygun, yaşam boyu sürdürülebilir, bütünsel düşünülmüş en iyi diyet listelerini hazırlıyorum.

bottom of page