Hakkımızda

Ekibimiz

Uzmanlarımızdan biri ile egzersiz ve diyet hakkında ücretsiz ön görüşme yapmak için bizimle iletişime geçin.

 
Untitled

Diyetisyen

Esra Abut

Merhaba

Ankara Gazi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümümün mesleğimdeki eğitim ayrıcalıkları, stajlarım ve deneyimlerim ile  Adana'da Wes Yaşam Kulübümüzde eğitmenlerimle birlikte hem kulüp üyelerimin hem de özel danışanlarımın aktif yaşam ihtiyaçları için egzersizlerini de takip ederek beslenme eğitimi ve diyet danışmanlığı hizmeti veriyorum.

NEDEN WES YAŞAM 

Wes'te Farklısınız

Merkezimizi klasik spor salonu koşullarına göre değil sağlık ve yaşam kulübü kültürüne göre minimal prensiplerle sıfırdan inşa ettik. Kulübümüz, Adana'nın en güzel semti olan Süleyman Demirel Bulvarında, yol üzerinde ve zemin katta. Göl manzarasında, palmiye ve turunç ağaçları enerjisi ile huzur ve motivasyonla iç içeyiz. Hareket alanlarınızı keşfetmeniz ve hedeflerinize ulaşmanız için sizi cesaretlendiren ve motive eden birinci sınıf eğitmenler tarafından her zaman güler yüz ile karşılanacaksınız.

Konumumuz

Adana'nın ilk ve tek Tam Kapsamlı Pilates Eğitmeni Mehmet Raci Tektaş mentörlüğünde eğitmenlerimiz ve Sağlıkta en iyi üniversitelerden biri olan Gazi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunu Diyetisyenimiz Esra Abut ile birlikte size sağlıklı beslenme ve hareket alışkanlıkları sunuyoruz.

Profesyonellerimiz

Fitness ve Wellness yolculuğunuzda kulüp deneyimleriniz için basit ekipman ve aparatlar tercih edemezdik. Profesyonel ekipman tercihlerimiz seanslarımızda zaman ve performans konularında en verimli süreç ve sonuçları getiriyor.

Profesyonel Ekipmanlarımız

Hizmetlerimizi yaşam boyu gelişim sağlayabileceğimiz çok az sayıda üyelerimiz ile çalışmak istiyoruz. Sağlıklı beslenme ve hareket alışkanlıkları kazanmak ilk seans ile başlar ve devam eder. Bu yüzden kulüp sistemi ile çalışarak sınırlı sayıda üyemize kalıcı sonuçlar için çalıyoruz

Sistemimiz

Hiç bir ekip üyemiz profesyonel olmadığı konular hakkında bilgi, fikir ve tavsiyeler vermez. Tüm uzmanlarımız en iyi bildiği işini en iyi şekilde yapmak için çalışır. Kulübümüzün multidisipliner prensipleri ile diyetisyen, hareket profesyonelleri ve sağlıklı yaşam için gerekli en temel uzmanlıklar ile işbirliği içerisinde çalışır.

Akademik ve Multidisipliner

En benzerinizden dahi çok farklı olduğunuzu biliyoruz. Kişisel özelliklerinizden yaşam koşullarınıza kadar, rahatsızlıklarınızdan, wellness hedeflerinize kadar benzersizsiniz. Bu yüzden beslenme planınız ve egzersiz programlarınız da size özel olmalı. Egzersiz ve diyet uzmanlarımız kapsamlı analiz ve değerlendirmeler ile kişiye özel seansları sizler için hazırlarlar.

Wes'te farklısınız