top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıMehmet Raci TEKTAŞ

Pilates Eğitmenlik Eğitimleri

Pilates modül (eğitmenlik sertifika programları) eğitimlerinde en önemli ihtiyacınız Pilates sistemi hakkında zihninizin ve bedeninizin ön bilgi ve pratiğe sahip olması. Pilates mentörlük programımız size modül eğitimlerinizi maksimum verimlilikle tamamlamanızı sağlamak için tasarlandı.

Pilates eğitmenleri ve eğitmen adayları için Mentörlük programımız ile birlikte rehberlik edeceğimiz eğitim kurumlarından tamamladığınız eğitim ve akademimizde Pilates staj eğitimlerinizi tamamlayarak ilk üyenizi almaya hazır hissedeceksiniz.

Pilates Mentörlük programımızı Balanced Body Full Sertifika Eğitimleri ile birlikte Serotonin Akademi Hastalıklarda Pilates konularında gelişim seminerleri ile çevreleyen Mehmet Raci Tektaş, aldığı eğitimler ve deneyimlerini  Pilates Method Alliance onaylı global ekollerin repertuarına paralel yürütmektedir.

Amacımız Adana  ve çevre illerimizde wellness alanında yalnızca ticari odaklı kontrolsüzce gelişen eğitmenlik eğitimi aldatmacalarına karşın Pilates eğitmenliğinde kariyer yapmayı hedefleyen adayları bu mesleğin teknikleri ile birlikte kültürünü, etiğini ve koşullarını çalışarak doğru adımlar atmalarına yardımcı olmak ve bu branşta hizmet veren stüdyolara kendine güvenen mesleki bilince sahip eğitmenler yetiştirmek.


Tam Kapsamlı Pilates stüdyolarımız ve ekipmanlarımız ile Pilates metodunu tüm yönlerini keşfetmeniz için özel ders, canlı ders izleme ve ders yaptırma ve özel ders seansları içeren mentörlük paketlerimizi inceleyebilirsiniz.​

26 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Pilates

bottom of page