top of page
Pilates Class

SIK SORULAN SORULAR

Neden Wes Yaşam Kulübü

Wes Yaşam Kulübü, egzersiz ve diyet hizmetlerinde kişiye özel bütünsel ve sürdürülebilir çözümler üretir. Sağlığı bilimle ve güvenle iyileştirmek için çalışan, zamanın değerini bilen ve bu yüzden ihtiyaç ve hedefleriniz için en güvenli ve verimli kalıcı çözümler üreten ve bu hizmetleri, şehrin en güzel semtinde bulunan kulübümüzde konfor ve keyifle hizmet almak isteyen sizler için hizmet veriyoruz.

Comprehensive Pilates ne demek?

Joseph Hubertus Pilates'in bilime ve uzak doğu sporlarına ilgisi ile geliştirdiği egzersiz metodu olan Pilates günümüzde mesleki olarak 3 şekilde tanımlanır.

•Mat Pilates Eğitmeni
•Reformer Pilates Eğitmeni
•Tam Donanımlı Comprehensive Pilates Eğitmeni

Daha fazla bilgi

Tüm hizmetler üyelik ücretine dahil mi?

İhtiyaç ve hedeflerinize göre tüm hizmetlerimizin dahil olduğu tam üyelik paketimizi ya da sadece tercih ettiğiniz hizmet paketi planlarımızdan biri ile üye olabilirsiniz.

Kulüpte farklı neler var?

Kulübümüzde her yerde bulabileceğiniz Yoga, Reformer Pilates ve Diyet Danışmanlığı gibi hizmetlerin her yerde bulunmayan prensipleri var. Bununla birlikte Adana 'da ilk Tam Donanımlı Comprehensive Pilates Dersi ile Pilates hakkında tüm bildiklerinizi ve deneyimlerinizi sorgulayabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizde üyelerimizden sık sık duyduğumuz en değerli söylemler

- Daha önce aldığım hizmetlere hiç benzemiyor-

- İlk defa yapabildiğimi hissediyorum-

- ilk defa düzenli devam edebiliyorum-

Eğitmenlerinizin öne çıkan eğitimleri var mı?

En iyi uluslararası eğitim fakültelerinden biri olan Balanced Body University'nin Tam Donanımlı Comprehensive Pilates Eğitmenlik Eğitimi programlarını ve Klinik Rahatsızlıklarda Pilates Uygulamaları konularında Tam Kapsamlı Mesleki Gelişim Seminerlerini  tamamlayan  eğitmenimiz Mehmet Raci Tektaş branşında dünya listesinde yer almak için mesleki gelişim pratiklerine devam ediyor. Kişisel üyelerinin ve kulüp eğitmenlerimizin gelişimlerini yakından takip ediyor.

Eğitmen eğitimi programınız var mı?

Ülkemizin daha fazla eğitmene değil, daha nitelikli eğitmenlere ihtiyacı var. Bu yüzden sektörün en büyük açığı olan mesleki gelişim için gerekli staj ve mentörlük programları ile Pilates eğitmenleri ve eğitmen adayları ile mesleğin tüm perspektiflerini keşfetmeleri ve tecrübe etmeleri için çalışıyoruz.

Covid-19 için nasıl tedbirler aldınız?

Aldığımız sıradışı önlemlerimiz anlatmakla bitmez! Salgından korunmak ve korumak için aldığımız kapsamlı önlemler

Nasıl üye olabilirim

İletişim bölümümüzden telefonla veya mail yolu ile bize ulaşıp, ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda egzersiz ve bireysel beslenme danışmanlığı hizmetlerimize, çalışma saatlerimiz içerisinde alacağınız randevu ile ön görüşme için kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz.

bottom of page