top of page
Basi Stüdyo

BASI Pilates
Foundation Program
Modül 1-6

26 Temmuz'da Adana'da 

BASI'nın misyonu, Pilates yönteminin öğretilmesi için profesyonel standartlar oluşturmak, sürdürmek ve en yüksek kalitede öğretmenler yetiştirerek Joseph Pilates'in armağanını korumak ve sürdürmektir.

Ilaria-e-Rael- Basi Pilates

Basi Hakkında

1989 yılında dünyaca ünlü Pilates Eğitmeni Rael Isacowitz tarafından kurulan BASI, 30 yıldır üst düzey Pilates eğitiminde lider konumdadır. Yenilikçilik ve akademik mükemmellik konusunda üne sahip olan BASI'nın eğitim programları ve ekipmanları, dünya çapında 96 ülkede 140'dan fazla ev sahibi stüdyoda sunulmaktadır.

Rael Isacowitz

BASI Akademi Kurucusu ve Direktörü

Body Arts and Science International, Pilates endüstrisinde bir kalite işaretidir. BASI'nın en önemli yenilikçisi, 40 yılı aşkın süredir Pilates uygulayan ve bu alanda uluslararası bir uzman olarak tanınan, BASI'nin öğretmeni, kurucusu ve yöneticisi Rael Isakowitz'dir.

Rael İsacowitz

BASI SYSTEMS ve Eğitim Ekipmanları

“Pilates ekipmanlarının Tesla'sı” olarak kabul edilen BASI Systems, ödüllü, incelikle işlenmiş Pilates aparatlarıyla tanınır. 2015 yılında Rael Isacowitz tarafından kurulan BASI Systems, her uygulayıcının ihtiyaçlarına uygun Pilates ekipmanları yaratmak için yalnızca en kaliteli malzemeleri ve en yenilikçi tasarımları kullanır.

Basi Pilates Modül 1-6 Programında temel, orta ve ileri seviye Mat repertuvarı ile birlikte

temel ve orta seviye Reformer, Ped-a-pull, Cadillac, Wunda Chair, F2 Arm Chair repertuvarı  çalışılmaktadır.

scontornata Basi Pilates

Basi Pilates Modül Eğitimleri
Mat, Reformer, Trapeze Table, Wunda Chair, Spine Corrector, F2 Arm Chair

BASI® Pilates Eğitmen Yetiştirme Programları, Pilates yönteminde kapsamlı bir eğitim almak isteyen ciddi profesyoneller için üniversite düzeyinde bir öğrenme deneyimi sunar. BASI® Pilates'in kurucusu ve yöneticisi Rael Isacowitz tarafından tasarlanan ve geliştirilen bu program, insan hareketi sanatını ve bilimini Joseph Pilates'in çalışmalarına çağdaş bir yaklaşımla entegre etme açısından benzersizdir.
Her kurs, uygulamalı anatomi, fizyoloji ve hareket teorisine ilişkin temel bir anlayışı kapsarken, Pilates repertuarının tamamının doğru ve uygun şekilde uygulanmasını içeren kapsamlı bir müfredat sunar. 

Basi Pilates

01

BASI® Pilates'ten Mat ve Kapsamlı (Mat + Aparat) Öğretmen Yetiştirme Programları: Pilates eğitiminde dünya lideri bir akademi

02

Uluslararası kabul görmüş Pilates fakültesinin iş fırsatlarına sahip olun

03

Staj dersleriniz, kişisel pratikleriniz ve demo ders saatleriniz için özel indirimler alın

Berna Kaya

BASI Pilates Fakülte Üyesi

Pilates ile 2009 yılında tanışan Berna Kaya aynı yıl Balance Body University Sertifika Programına katıldı. İzmir’de Enercix Sports Studio da ilk Pilates Eğitmenliğine başladı ve Anthony Lett, Juan Castellano, Tracey Mallett gibi ünlü eğitmenlerin farklı programlarına katıldı. Bu sıralarda BASİ Pilates ile tanıştı ve 2011 yılında BASI Pilates Kapsamlı Eğitmen Yetiştirme Kursu’nu tamamladı. BASİ Fakülte üyelerinin eğitimlerine, workshoplarına katıldı. 2015 yılında Mentor , 2016 yılında Master programını tamamladı. 2016 yılı itibari ile çeşitli BASİ Fakülte Üyelerinin eğitimlerini asiste etti. 2017 yılından itibaren Basi Pilates eğitmen eğitimleri vermeye devam ediyor.

Berna Kaya Pilates
BASI Pilates Mat Class

Basi'ye Katıl!

BASI Pilates doğruluk, prensip ve bireyin kendi gücüne inancını benimser.  Eğer kendinizi titiz, emek isteyen ve sonunda ödüllendirici bir yola sokmaya hazırsanız – diğer bir deyişle, uzun bir mesafe katetmek istiyorsanız – BASI Pilates sizin için devamını getirecektir. Biz sizi en yüksek potansiyelinize ulaştırmak için eğiteceğiz, çalışma azminizi körükleyeceğiz ve ilham vereceğiz.

Seminer

Meslek Tanıtım Seminerleri Pilates Eğitmenliği
Meslek Tanıtım Seminerleri Pilates Eğitmenliği
BU ETKİNLİĞE 0 GÜN KALDI
30 Mar 2024 13:00
WES YAŞAM ADANA

Basi Pilates Adana Modül 1-6

Basi Pilates Öğretim Setleri

01

Online
Eğitmen Portalı

BASI PORTAL

03

Online
Eğitim Kütüphanesi


BASI INTERACTIVE

02

Dijital
Çalışma Kitabı


 

04

Online ve veya Stüdyoda
Staj Dersleri


 

BASI Ekosistemi

Basi Pilates Academy Logo
Basi Systems Logo
Basi Pilates Logo
Basi Portal Logo
Basi Interactive Logo
BASI Pilates Türkiye
Basi Pilates  Host Studio

Basi Pilates Adana'da!

Tüm dünyada yüksek ilgi gören Pilates'e ülkemizde ve şehrimizde talep oldukça yüksek. Bu hızla artan ilgi Joseph Pilates’in en büyük hedeflerinden biri olan “metodun herkese ulaşabilirliğini” desteklerken, bir yandan sektördeki kontrolsüz büyüme ile Pilates metodunun yaratılma felsefesine oldukça aykırı sonuçlar doğurduğuna üzülerek şahit oluyoruz.

Pilates metodunun bilinçli olarak size ulaşmasına aracı olmak için Pilates standartlarını korumak ve ileriye taşımak için bölgemizde iyi eğitmenler yetişmesine destek olmak amacıyla 40 yıllık deneyime sahip 96 ülkede eğitim veren 50.000'den fazla mezun eğitmen yetiştiren Basi Pilates Fakülte Eğitimleri ilk defa Adana'da WES YAŞAM' da!

Basi Pilates Adana Host Stüdyo

Telefon

Email 

Basi Sosyal 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

ADANA BASI PILATES STÜDYOLARI

basi pilates logo
basi pilates logo
wes yaşam logo
basi pilates logo
basi pilates logo
bottom of page