Comprehensive Pilates

Comprehensive Pilates

Adana'da ilk Tam Kapsamlı Pilates Dersleri

Tam Kapsamlı Pilates 500 saat ve üzeri eğitimlere sahip eğitmenler tarafından uygulanır. Pilates metodunun tüm ilke ve prensiplerinin tüm ekipman ve aparatlar üzerinde en güvenli ve olağanüstü sonuçlar için çalışılır.

 

Mat Repertuarı

Mat Pilates Adana

Mat, Pilates metodunun temellerini öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Üstelik her yerde yapabileceğiniz mat serilerini de çok seveceksiniz. Pilates metodunun %10'u olan bu seride en değerli ekipmanınız olan bedeniniz ile baş başasınız. Bir süre sonra yer çekimine karşı her pozisyonda uyguladığımız egzersizleri gittiğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Pilates gittiğiniz her yerde!

Reformer (Aletli) Pilates Repertuarı

Reformer Pilates Star.jpg

Aletli Pilates olarak da adlandırılan Reformer Pilates, Pilates egzersiz programının en popüler ekipmanı ve diğer Pilates ekipmanları arasında en çok amaçlı olanıdır. Her seviyede öğrenciler için en iyi tam kapsamlı vücut çalışması sağlar ve en temel seviyeden en zorlayıcı seviyelere kadar tüm hedeflere cevap verir.

Cadillac | Trapez Table Repertuarı

Adana Cadillac Pilates

Cadillac, adı gibi havalı bir alet. Havalarda baş aşağı verilen pozları görmeyenimiz kalmamış olsa da bu Pilates ekipmanını en çok rehabilite hedeflerimizde ve kontrol becerilerimizi geliştirmek için programlarımızda yer veririz.
Zengin repertuarı ve 3 boyutlu fonksiyonel tasarımı ile fiziksel sınırlamaları olan kişilerden sınırlarını aşmak isteyenlere kadar geniş bir kitleye hitap eder.
Seadece Cadillac ile tam kapsamlı bir ders yapabilmek mümkün.

Wunda Chair Repertuarı

Chair pilates

Ve Pilates metodunun en akrobatik ekipmanı Chair. Küçük göründüğüne bakmayın tam bir esneklik ve kuvvet makinesi. Kompakt tasarımına rağmen tüm vücut için kapsamlı bir ders çıkartabiliyor. Kontrol ve merkezleme gibi temel Pilates becerilerini kazanan üyelerimizin vazgeçilmezlerinden biri.

Step Barrel | Arc Pilates

Arc Pilates, Step Barrel

Omurgamızın öne, yanlara ve geriye bükülebilme fonksiyonlarına ve ihtiyaçlarına ergonomik bir rehber olarak cevap veriyor. Omurga çevresindeki yapıları esneterek ve güçlendirerek uzayabilme ve artiküle hareket edebilme becerisi kazandırıyor.

Özellikle Balanced Body'nin foam malzeme ile geliştirdiği bu Arc Pilates üzerinde, mat serilerini de kullanarak harika bir ders tamamlayabiliyoruz.

Ladder Barrel

Ladder Barrel Pilates Repertuar

Omurgaya 3 boyutlu hareket becerisi kazandırmak ve core gücünü arttırmak için mükemmel bir ekipman olan Ladder Barrel, diğer Pilates ekipmanları ile tam kapsamlı bir ders planına boyut kazandırıyor.

Yukarıdaki tüm ekipmanlar üzerinde bir ders hayal edin. Başka hiç bir şeye ihtiyacınız kalmayacak. Bu beden atölyesinde 50 dk'da zihniniz ve bedeniniz arasında geçecek bu heyecanlı yolculuk için hemen randevu alabilirsiniz.

chair.jpg

Balanced Body Pilates Faculty Fakültelerimizin Uluslar Arası Kredilerini inceleyin.

Üyelerimizin sağlık, güzellik ve aktif yaşam ihtiyaçlarına egzersiz çözümleri için temelde aşağıdaki eğitim fakülteleri, akademiler ve derneklerinin standartları ile çalışıyoruz? Pilates eğitmenlik eğitimimiz aşağıdaki dernek ve akademilerden yüksek kredilere sahiptir.

 
NASM Adana

National Academy Of Sports Medicine

Tam Kapsamlı Pilates Eğitmenlik Eğitimi

afaa.png

Athletic and Fitness Association Of America

Kapsamlı Pilates Egzersiz Kitaplığı

Ace Approved

Ace Approved

ACE, kariyerleri ilerletmeye yardımcı olan yenilikçi sürekli eğitim programları oluşturarak endüstriyi yükseltirken, güvenli ve etkili programlar sağlama yeteneklerini değerlendirerek her yıl binlerce egzersiz uzmanını ve sağlık koçunu onaylar.

PMA logo png

Pilates Method Alliance

PMA, Pilates okulları için Standartları belirleyen Pilates Okul Onay Programını (PSAP) başlattı. Hem aday öğrencilerden hem de okullardan aynı şekilde yararlanan bu program, tüm taraflara okulun PMA tarafından belirlenen 10 Eğitim Standardını karşıladığına dair güvence sağlar. Balanced Body Faculty'de bu okulların başında gelir.