top of page

Önlemlerimiz ile Birlikte Güvendeyiz

01

Yaşama ve yaşatmaya değer veren tüm ekibimiz genel riskler ve pandemi güvenliği hakkında kapsamlı ve güncel bilgilere sahiptir.

03

Kulübümüze girerken asansör, kapalı merdiven, kapı vb. hiç bir ortak kullanım yerlerine temas etmeden doğrudan hizmet alacağınız geniş ve ferah stüdyolarımıza ulaşabilirsiniz.

02

Kulübümüz wellness prensipleri ve sadelik, minimallik ve doğallık  değerleri ile klasik spor salonlarına benzemez. Neredeyse tüm üyelerimiz için evlerinden ve işyerlerinden sonra 3. adresiyiz.

04

Butik prensipleri ile sınırlı kontenjanlarda sadece kişiye özel çalışıyoruz. Seans süresince sürekli havalandırılan stüdyomuzda eğitmenimiz ile birebir çalışırsınız.

Covid-19 Önlemleri

Egzersiz ve diyet hizmetlerimiz için aldığımız kapsamlı önlemler ile güvendesiniz.

Image by Sonja Langford

Randevulu Sistem & Zamanlama

Zamanı etkin değerlendirebilmek ve dezenfekte ritmini koruyabilmek için tam randevulu sistem ile çalışıyoruz. Giriş ve çıkışlarda diğer üyelerimiz ile karşılaşmamak için randevu saatinizde giriş ve çıkış yapmaya özen gösterin.

Image by Ani Kolleshi

Maske Kullanımı

Kulübümüze giriş ve çıkışları mutlaka maske ile yapın. Egzersiz üyelerimiz sadece seans esnasında maskelerini çıkarabilir. Diyet danışanlarımız ve randevulu ziyaretçilerimiz görüşme boyunca maskenizi tam şekilde devam ediniz.
Tüm ekibimiz her koşulda sürekli maske kullanımına devam eder.

DEZENFEKTAN ECOLAB

El ve Yüzey Dezenfektanları

Kulübümüzün girişinden başlayarak tüm egzersiz ve diyet odalarımızda  ve bekleme alanlarımızda biyosidal onaylı ECOLAB ürünleri dezenfektan dispanserleri hazır bulunuyor. Kulübümüze girişte ve çıkışta mutlaka ellerinizi dezenfekte ediniz.

HİJYEN ÖNLEMLERİ

Dezenfektan Paspas ve Kullanımı

Dezenfektan paspasına
ayakkabılarınızı sildikten sonra galoş giymeyi unutmayın.

HAVALANDIRMA

Doğal Havalandırmalar ve Hava Temizleyiciler

 • Havadaki partikülleri hisseder ve yakalar.

 • Ultra ince partiküllerin %99.9'unu su içerisinde yok eder.

 • Temizlenmiş ve nemlendirilmiş hava  ile serinletir.

Image by moren hsu

Soyunma Odası Kullanımı

Soyunma odalarımız takip edilemeyen ortak kullanım alanları olduğu için geçici süre kullanım dışı kalacak. Egzersiz kıyafetlerinizle gelmeye gayret gösterin. Seanslarımızda ayakkabı kullanılmamaktadır. Mümkünse çantanınızı bagajınızda bırakarak kulübümüze minimum eşya ile giriş yapınız.

Image by Charles Deluvio

Wc & Lavabo Kullanımı

Wc, lavabo gibi ortak kullanım alanlarımızın kullanımı sınırlı olduğu için mümkünse seans öncesi temel ihtiyaçlarınızı evinizde ya da iş yerinizde giderin. Eğer kullanmak durumunda kalırsanız maske kullanmayı unutmayınız.

Anne ve Oğul

Refakatçi ve Çocuk Misafir

Kişiye özel egzersiz ve diyet hizmetlerimizde çcuklarınızı ve diğer yakınlarınızın size eşlik etmesini destekliyoruz. Ancak pandemi güvenliği kapsamında tesis içerisinde aynı anda bulunan kişi sayısı sebebi ile bu dönemde kabul edemiyoruz.

Bu semptomlara dikkat edin!

COVID-19'lu kişilerde hafif semptomlardan ağır hastalıklara kadar çok çeşitli semptomlar bildirilmiştir.

Belirtiler virüse maruz kaldıktan 2-14 gün sonra ortaya çıkabilir . Bu semptomları olan kişilerde COVID-19 olabilir:

 • Ateş veya titreme

 • Öksürük

 • Nefes darlığı veya nefes darlığı

 • Yorgunluk ve halsizlik

 • Kas veya vücut ağrıları

 • Baş ağrısı

 • Yeni tat veya koku kaybı

 • Boğaz ağrısı

 • Tıkanıklık veya burun akıntısı

 • Mide bulantısı ya da kusma

 • İshal

Bu liste olası tüm semptomları içermez. COVID-19 hakkında daha fazla bilgi CDC listesini takip edebilirsiniz.

Listede yer alan semptomlardan bir ya da bir kaçını yaşıyorsanız 184 ü arayarak yardım alabilirsiniz. Bu belirtilerinizin ardından ilgili birimlerin yönlendirmesi ile  il halk sağlığı laboratuvarından Covid-19 test sonuçlarına göre genelgeler doğrultusunda hareket edeceğiz. Test yaptırmak istemezseniz derslerimize seans haklarınızı koruyarak 14 gün ara vereceğiz.

bottom of page