top of page
Diyetisyen Esra ABUT.JPG

Esra ABUT

Diyetisyen

 2008  yılında Diyetisyenlik mesleğini keşfettiğim an başladı bu mesleğe olan heyecanım ve bu alanda Türkiye'nin en iyi okullarından biri olan Gazi Üniversitesinin verdiği mesleki ayrıcalıkları ile mezun oldum. Mezuniyetime kadar klinik, poliklinik ve kurum mutfak stajlarım ile mesleğimin her yönünü ayrı ayrı tecrübe ettim. En çok sizlere yeterli ve dengeli beslenmeyi anlatmayı, sağlıklı beslenmeyi sürdürülebilir yaşam tarzı haline getirmeyi, hayatınızı nasıl iyileştirebileceğinizi öğretmeyi sevdim.

   2014' te mezuniyetimden sonra Bireysel Beslenme Danışmanlığı ve özel bir Egzersiz ve Diyet Merkezinde danışmanlık yaptım.


Daha kapsamlı hizmet verebilmek, beslenme konusundaki farkındalığınızı arttırmak ve başardığınızda gözlerinizdeki mutluluğa daha yakından şahit olabilmek için 2016 yılında itibaren

WES YAŞAM KULÜBÜ' müzde çalışmalarımı sürdürüyorum.

Profesyonelce hazırlanmamış her liste sağlık zaman ve motivasyon kaybına sebep olur bu yüzden danışanlarım için mutlaka bilimsel kaynak ve yöntemlerle,  yaşam koşullarına ve kişisel özelliklerine en uygun, yaşam boyu sürdürülebilir, bütünsel düşünülmüş en iyi diyet listelerini hazırlıyorum.

 

En iyi diyet sizin için özel hazırlanmış olandır.
 

bottom of page