top of page
Kendi Yoga Akışını Oluşturma Atölyesi
Kendi Yoga Akışını Oluşturma Atölyesi

25 Haz Cmt

|

WES YAŞAM KULÜBÜ

Kendi Yoga Akışını Oluşturma Atölyesi

Kendi Yoga Akışını Oluşturma Atölye'miz Duruşlara dair detaylı bilgi edinerek, o anki beden ihtiyaçlarına en uygun yoga akışını hazırlamak isteyenlere yöneliktir.

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör

Saat ve Yer

25 Haz 2022 10:00 – 16:00

WES YAŞAM KULÜBÜ, Süleyman Demirel Bulvarı, Göl Vadi Evleri, B Blok İşyerleri No:57, Yurt, D:1B, 01170 Çukurova/Adana, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Kendi Yoga Akışını Oluşturma Atölye'miz  Duruşlara dair detaylı bilgi edinerek, o anki beden ihtiyaçlarına en uygun yoga akışını hazırlamak isteyenlere yöneliktir.

Poz gruplarını hangi akış içinde sıralayacaklarını netleştirmek isteyenler için güvenli bir yoga akışı hazırlamayı zemin alır.

Nefes ve bedenin mindful farkındalığı ile her insanın kendine has beden yapısı, hareket biçimi ve ihtiyaçları olduğu gerçeğinden yola çıkarak, o an için bedeninize en uygun fiziksel hizayı bulmanıza yönelik yönlendirmeler içerir.  

Atölye sonunda; 

  •  • Kendi uygulamanızı farkındalıkla geliştirir stüdyoya gelemediğiniz günlerde ya da tatilde bireysel yoga uygulamanızı kendi başınıza yapabilecek hale gelirsiniz  
  •  Düzenli uygulama ile yoga felsefesini günlük hayatınıza entegre etmeye başlayabilirsiniz. 

Bu atölye yoga tecrübesi olan herkes için uygundur.  

Erken ödeme avantajı için son gün 15 Haziran Eğitim içeriği, detaylı bilgi maili ve kayıt için 0506 569 11 99 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page